veri kurtarma, hdd inceleme, usb veri kurtarma

Veri Kurtarma

Verilerin dijital ortamlarda güvenli ve sağlam olarak yedeklenmemesi , ancak veri kaybı yaşandığında ortaya çıkar. Veri kurtarma teknolojilerimiz sayesinde çok ciddi hasar almış aygıtlardan veri kurtarılmasını mümkün kılar. Fiziksel hasarlı diskler, yere düşmüş diskler, darbe, deprem, sel, gibi doğal afetlere uğramış diskler ve sıvı teması, yangın hasar, elektrik kesintisi, kazayla, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, raid yapısı bozulması, sistem geri yükleme, ve sabotaja maruz kalan cihazlardan vakaya göre tamamına varan başarı oranıyla veri kurtarma hizmeti ile verilerinizi kurtarabiliriz.

Ayrıca RAID serverlar ve sunucular günümüzde şirketlerde kullanılmaya başlandı. Ancak bir raid server yanlış müdahaleler sonucunda verileri kullanılamaz ve çoğu durumda da bozuk halde bırakır. NAS RAID veri yapılandırmalarının çoğu zaman üreticilere bağlı olarak farklı veri yerleşimleri bulunduğundan, sanal sunucu veri kurtarma hassas bir işlemdir. NAS, SAN ve Sunucu raid 5, raid 6, raid 1, raid 0 ve diğer yapılandırmalarından başarıyla kurtarabilir.

Adli Bilimler Laboratuvarı Serverlardan, web sunucularından, sanal sunuculardan, ağ sunucularından, raid sunuculardan, uygulama sunucularından, arşiv, depolama ve backup sunucularından, sanal sunuculardan veri kurtama işlemini yapar yüksek başarı oranı ile yapmaktadır.

Cep telefonları, akıllı telefonlar, fotoğraf makineleri, video kameralar ve tabletler ile çektiğimiz fotoğraf ve video cihazlarında yaşanan gelişmeleri adli vakıalardan dolayı veri kurtarma hizmetini ve teknolojimizi davası olmayan insanlara da ulaştırmak istedik.

DVR kamera kayıt cihazları sisteme bağlı birçok CMOS veya CCD analog kameraların kayıt ortamını sağlayan cihazlardır. DVR kamera kayıt cihazları veri kurtarma işlemleri yapmaktayız. NVR cihazları DVR cihazlarından ayıran en büyük özellik network ağlarına bağlanmasıdır. NVR cihazlarında veri kurtarma işlemleri yapmaktayız.

Similar Posts